Ponuka práce

e-Xtra jazyková škola v Prešove a Sabinove

Pridaj sa k nám!

Momentálne obsadzujeme:

POZÍCIA: LEKTOR/LEKTORKA ANGLICKÉHO / NEMECKÉHO JAZYKA

Ponúkame príjemné prostredie, školenie zdarma, motivačné finančné ohodnotenie, flexibilnú pracovnú dobu, finančné bonusy  a možnosť byť súčasťou skvelého jazykového tímu. Kariérny rast je samozrejmosťou.


We are also looking for English native speakers to teach English/Business English/English for kids in our language school and surroundings.Ideally you have some  teaching experience and  live in  area (Prešov, Sabinov, Košice).

Interested? Please send us your application/CV. Feel free to contact us (info@e-xtra.sk) any time for further information.
We are looking forward to hearing from you.


V prípade záujmu o niektorú z pracovných pozícií, je potrebné zaslať životopis , foto a motivačný list  na: info@e-xtra.sk – spolu s nasledovným vyhlásením: 

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti MT-EduHouse, s.r.o., Kvetná 201/2, 08256 Pečovská Nová Ves. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Prosíme uchádzačov, aby nekontaktovali jazykovú školu telefonicky.