Ponuka práce: lektor/lektorka anglického jazyka

Pridané: 3. januára 2018

HĽADÁME LEKTORA/LEKTORKU ANGLICKÉHO JAZYKA

  • Rozširujeme náš tím a hľadáme tých NAJLEPŠÍCH angličtinárov. Rodinná atmosféra, najkvalitnejšia výučba a ochota poskytnúť maximum pre dosiahnutie spokojnosti klienta, nás radí k tým najlepším.
  • Miesto výkonu práce: Prešov
  • Máme unikátne a presné know-how na výučbu angličtiny, na ktoré si Ťa zaškolíme. Máš chuť pracovať v mladom kolektíve, nemáš problém s výučbou detí  a dospelých, chceš mať prácu ktorá bude pre Teba hobby?
  • Si časovo flexibilný, máš zodpovedný prístup k práci, reprezentatívne vystupovanie, chuť pracovať a neustále sa zlepšovať? Tak si na správnej adrese.
  • Hľadáme dynamickú, pozitívnu, kreatívnu osobnosť, lektora/lektorku angličtiny pre deti aj dospelých na výučbu anglického jazyka v našej jazykovej škole.

Ponúkame príjemné prostredie, školenie zdarma, motivačné finančné ohodnotenie, flexibilnú pracovnú dobu, finančné bonusy  a možnosť byť súčasťou skvelého jazykového tímu. Kariérny rast je samozrejmosťou.

Svoj životopis spolu s fotkou nám zasielajte na: info@e-xtra.sk

Do správy prosím uveďte aj váš súhlas so spracovaním osobných údajov: Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti MT-EduHouse, s.r.o., Kvetná 201/2, 08256 Pečovská Nová Ves. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Prosíme uchádzačov, aby nekontaktovali jazykovú školu telefonicky.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

MOŽNOSŤ PRÁCE NA PLNÝ  pracovný úväzok.

Pracovná pozícia je možná aj na POLOVIČNÝ pracovný úväzok , popri zamestnaní, na dohodu alebo  živnosť.

Tešíme sa na Vás.