Pre bábätká

Kurz angličtiny v Prešove a Sabinove

Príďte sa spolu s nami zahrať, zaspievať si a zároveň sa spoločne učiť anglický jazyk. Čítanie rozprávky, spievanie, hranie, riekanky a iné aktivity sú vedené úplne prirodzenou formou. Dieťa si počas výučby pomaličky zvyká na nový jazyk, ale zároveň ho prijíma podobným spôsobom ako svoj materinský. To mu dáva predpoklad na oveľa ľahšie zvládnutie a učenie sa cudzieho jazyka v staršom veku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rodič sa na hodine aktívne zapája do výučby a zároveň sa aj učí jazyk spoločne s dieťatkom. Nakoľko sú detičky práve v takom nízkom veku veľmi vnímavé, prijímajú nový jazyk s nadšením a ukladajú si do pamäte všetko nové.

A nie je nič lepšie, ako stretnúť sa s ďalšími mamičkami/oteckami/babičkami/dedkami, vymeniť si skúsenosti, poradiť si navzájom. Jednoducho, poklebetiť si o všetkom pri kávičke či čajíku, zatiaľ čo sa o vaše detičky postará naša lektorka/lektor pri ďalších aktivitách.

Spojte príjemné s užitočným, učte sa a zároveň oddychujte. Niet nad úžasný pocit prečítať vášmu drobčekovi pred spaním anglickú rozprávočku, ktorú pochopíte nielen vy, ale aj váš drobček.