Kurzy pre vysokoskolakov

Buď o krok vpred vďaka jazykovej pripravenosti!

Potrebuješ udržiavať svoje jazykové schopnosti aj počas vysokej školy? Máš pocit, že ti výučba “školskej” angličtiny nestačí? Tak si na správnej adrese!

OBSAH KURZU

Povedz nám čo študuješ a my ti pripravíme kurz podľa tvojich predstáv! Si začiatočník, pokročilý alebo máš záujem udržiavať svoje jazykové vedomosti konverzáciou? Prihlás sa na kurz a vyber si podľa toho, čo potrebuješ. Spôsob výučby, frekvenciu, ako aj dĺžku výučby si môžeš zvoliť podľa seba.

Máme pre teba pripravenú našu eXtra metodiku a tiež licencovaný systém výučby Speak Direct Method®, ktorý je jedným z najefektívnejších spôsobov výučby cudzieho jazyka, postavený na reálnej konverzácii a praktizovaní modelových situácií.

Aby sme odstránili tvoj strach, či už z učenia, alebo zo samotnej konverzácie v anglickom jazyku, nasimulujeme reálne situácie, s ktorými v anglickom prostredí môžeš prísť do styku. Vďaka tomu sa jazyk nestane iba zhlukom poučiek a textov, ale tvojou súčasťou a užitočným vyjadrovacím prostriedkom, ktorý budeš schopný použiť kedykoľvek a s kýmkoľvek.

Spoj preto príjemné s užitočným. Vstúp do eXtra jazykového sveta, spoznaj nových ľudí, “zaspeakuj” si, zaži nezabudnuteľné, no hlavne – obdaruj seba vedomosťami, ktoré ťa posunú vpred.

Informácie o kurze

Štandardný 1:32 vyučovacích hodín, 1x týždenne
Štandardný 2:32 vyučovacích hodín, 2x týždenne
Štandardný 3:64 vyučovacích hodín, 2x týždenne
Intenzívny kurz:16 vyučovacích hodín,
2x120 minút týždenne (podľa dohody)
*možnosť predĺženia trvania výučby
Polointenzívny kurz:24 vyučovacích hodín,
2x90 minút týždenne (podľa dohody)
*možnosť predĺženia trvania výučby
Miesto výučby:Sabinov - Námestie Slobody 41
Prešov - Konštantínova 6
Ďeň a čas výučby:informujte sa o možnostiach
Výučba:individuálne / skupinovo
Metóda:Speak direct method®
eXtra method
Cena:Individuálna výučba - 12,50 €/ osoba
2 šudenti v skupine - 7 €/ osoba
3 a viac šudentov - 5,50 €/ osoba